Články označené: Pustkovec

Opět Extraliga a MSP v Pustkovci

Publikováno: 16. Červenec 2011, autor: PH, zařazeno do Reportáže 2011, přečteno (x) 1164

Opět Extraliga a MSP v Pustkovci
Skvělé počasí, rychlá trať a nový rekord extraligy. To jsou předpoklady a výsledek Extraligy a Moravskoslezského Pohár v Ostravě-Pustkovci. Nově upravená trať s rozšířenou základnou ze zámkové dlažby přivítala účastníky soutěže „O putovní pohár starostky obce" v sobotu 16. července 2011 slunečným počasím.

Pustkovec hostil i extraligu

Publikováno: 31. Červenec 2010, autor: Jan Holuša, zařazeno do Reportáže 2010, přečteno (x) 1295

Pustkovec hostil i extraligu

Po loňské rekordní úrodě na Pustkovecké trati se tentokrát celý pátek, který předcházel sobotnímu extraligovému závodu, snášel na trať déšť. Jinak výborně připravena travnatá plocha částečné změkla a stala se kluzkou. Připravila tak těžkou zkoušku pro soutěžní družstva.

6. kolo Moravskoslezského poháru v Pustkovci

Publikováno: 14. Listopad 2007, autor: Pavel Straub, zařazeno do Reportáže 2007, přečteno (x) 1465

Moravskoskezský pohár a extraliga na jednom hřišti – to je již tradičně k vidění v Pustkovci, a nejinak tomu bylo i letos. Počasí zprvu nevypadalo příliš dobře, ale postupně se vyvinulo do tropického dne. Z celkového počtu pětapadesáti družstev soutěžilo v MSP 20 mužských a 10 ženských týmů.

Pustkovec hostil Extraligu i MSP

Publikováno: 05. Srpen 2006, autor: Honza Malý, zařazeno do Reportáže 2006, přečteno (x) 1412

V sobotu 5.srpna 2006 se v Ostravě- Pustkovci konalo další kolo Velkopopovický kozel extraligy v požárním útoku a zároveň se toto kolo započítávalo do soutěží Moravskoslezského poháru.Hostitelé připravili velmi kvalitní soutěžní zázemí a soutěžící jim to oplatili neméně kvalitními výkony.

8. kolo MSP v Pustkovci

Publikováno: 13. Srpen 2005, autor: Pavel Straub, zařazeno do Reportáže 2005, přečteno (x) 1487

Kdo přijel v sobotu 13. srpna do Pustkovce, mohl "zabít dvě mouchy jednou ranou", neboť se zde konala soutěž započítávaná jak do Velkopopovický kozel extraligy v PÚ, tak i do Moravskoslezského poháru. Diváci mohli vidět (a také viděli) nejlepší družstva z celé republiky, a že se mezi nimi ta soutěžící v MSP neztratila, svědčí fakt, že hned tři z nich se umístila v první desítce extraligy.

Moravskoslezský pohár je zahájen

Publikováno: 01. Červen 2003, autor: Honza Malý, zařazeno do Reportáže 2003, přečteno (x) 1461

První kolo seriálu soutěží započítavaných do MSP se konalo v Ostravě-Pustkovci za účasti celkem 42 družstev. Soutěžilo se na 3B dle pravidel MSP. Poctivé terče a mírný vítr byl velký nepřítel těch družstev, které neměly proudaře až u čáry sestřiku.