Články označené: Michálkovice

Druhé kolo v Michálkovicích

Publikováno: 03. Červen 2012, autor: SDH Michálkovice, zařazeno do Reportáže 2012, přečteno (x) 1474

Druhé kolo v Michálkovicích

2. kolo Moravskoslezského poháru se konalo v neděli 3. 6. 2012 v areálu hasičské zbrojnice v Ostravě-Michálkovicích. Tradičně soutěž začala nástupem, kdy soutěžní družstva přivítal starosta SDH Jiří Včelný a starosta obce ing. Martin Juroška.

Startujeme opět v Michálkovicích

Publikováno: 22. Květen 2011, autor: Rostislav Holec, zařazeno do Reportáže 2011, přečteno (x) 1273

Startujeme opět v Michálkovicích
Další ročník Moravskoslezského poháru jsme zahájili v Ostravě Michálkovicích. Tradičně jsme se sešli před 14 hodinou v areálu místní hasičské zbrojnice. Na 1. kolo poháru zavítalo 36 družstev, 27 mužských a 9 ženských. Po slavnostním zahájení se jako první na základnu netradičně připravili muži z Pusté Polomi.Trať v Michálkovicích je složena z betonového prostoru kolem základny a poté na beton navazuje travnatá plocha. Muži soupeří na trati 3B, ženy 2B.

Přeložené kolo v Michálkovicích

Publikováno: 17. Červenec 2010, autor: Honza Peterek, zařazeno do Reportáže 2010, přečteno (x) 1373

Přeložené kolo v Michálkovicích

6. kolo Moravskoslezského poháru se konalo v Ostravě-Michálkovicích, zde se původně měl celý seriál soutěží zahajovat, ale bohužel nepřízeň počasí donutila pořadatele soutěž přesunout soutěž na 17. 7. 2010. Netradiční byl i začátek soutěže, a to 10 hodina. I přes brzké vstávání na soutěž dorazilo celkem 31 družstev. Dvacet družstev mužských a jedenáct ženských.

I podruhé zůstáváme v Ostravě

Publikováno: 24. Květen 2009, autor: Honza Malý, zařazeno do Reportáže 2009, přečteno (x) 1614

I podruhé zůstáváme v Ostravě

Moravskoslezský pohár pokračoval druhým kolem v neděli 24. května 2009 v další městské části Ostravy a to v Michálkovicích. Zde se soutěží v areálu hasičské zbrojnice. Základna je umístěna na betonové ploše před místním pódiem a pak se odbíhá na trávu, která se místy mění na kousek zbylého asfaltu. Časomíru stejně jako předešlý den v Heřmanicích zajišťoval HZS MSK Ostrava. Počasí bylo přímo letní. Někteří účastníci zde strávili příjemný večer a následnou noc, protože se jim nechtělo po závodech na Slezskoostravském hradě vracet domů.

Moravskoslezský pohár v Michálkovicích

Publikováno: 14. Listopad 2007, autor: Pavel Straub, zařazeno do Reportáže 2007, přečteno (x) 1132

Osmé kolo letošního seriálu MSP pokračovalo v hasičském areálu v Michálkovicích. Sjeli se zde na dvě desítky muškých družstev a jedenáct družstev žen. Pravda je, že trať samotná nebyla zrovna nejlepší, zato soutěž celkově byla připravená skvěle a vše proběhlo jak má. Soutěž zdobila kvalitní časomíra od profesionálních hasičů a celou soutěž kvalitně vedl komentátor.

Neplachovice vítězi v Michálkovicích

Publikováno: 29. Červenec 2006, autor: Honza Malý, zařazeno do Reportáže 2006, přečteno (x) 1438

V sobotu 29. července 2006 se Moravskoslezský pohár přesunul do Ostravy, konkrétně do městské části Michálkovice. Soutěží se zde v areálu místní hasičské zbrojnice. Základna je na betonové ploše a pak je již trávník, který byl tvrdý a tím pádem velmi rychlý. Ačkoliv se nad Ostravou proháněly dešťové mraky, tak se déšť Michálkovicím vyhnul.

V Michálkovicích a Oldřišově urvaly nejvíce bodů Velké Hoštice a Mladecko

Publikováno: 30. Červenec 2005, autor: Pavel Straub, zařazeno do Reportáže 2005, přečteno (x) 1075

O tomto víkendu se konaly další soutěže Moravskoslezského poháru, tentokrát v Michálkovicích a Oldřišově. V sobotu se na start za tropického vedra postavilo dvacet mužských a osm ženských družstev, v neděli přece jen už v trochu přijatelnějším počasí startovalo na 2B trati celkem třicet družstev.

V Michálkovicích padly dvě sedmnáctky!

Publikováno: 28. Srpen 2004, autor: Pavel Straub, zařazeno do Reportáže 2004, přečteno (x) 2235

Devatenáct družstev mužů a sedm družstev žen se tuto sobotu 28. srpna sjelo do Michálkovic, aby zde na rychlé trati nasbírali co nejvíce bodů do seriálu MSP. Pořadatelé si dali záležet a tak jim i divákům byly odměnou kvalitní útoky a vynikající časy v obou kategoriích.