0.0/5 (0 hodnocení )

Moravskoslezský pohár se ve Služovicích přehoupl do poslední třetiny

Vytvořeno: 14. Listopad 2007, autor: Pavel Straub, zařazeno do Reportáže 2007, přečteno (x): 1414

Na poměrně náročné trati byly dnes k vidění v obou kategoriích slušné výkony, a i když byl v mužské kategorii vytvořen nový rekord trati, pod hranici osmnácti sekund se nevešel. Za zmínku jistě stojí, že časy družstev na prvních čtyřech místech jak u mužů, tak i u žen, se vešly do jedné sekundy.
Domácí díky velkému prostřiku brali pouze body za účast. Mladecká strojnice dává klukům vepředu pořádně zabrat! Sádek se tentokrát nedostal ani do první desítky. Mezi 7 týmů, které dnes útok nedokončily, se bohužel díky chybě na pravém proudu zařadil i Chlebičov. Milostovice po několika nezdařených závodech konečně bodovaly za čas 18.80s. Otevřený střed a přivřený pravý proud stál kluky z Neplachovic cenné setinky, přesto se dostali na bednu. Velké Hoštice i s náhradním strojem předvedly druhý nejrychlejší útok dne. Bolatice zvítězily v novém rekordu trati 18.04s.

Ženskou kategorii zahájila děvčata z Mladecka. K jejich smůle při útoku prasklá hadice snížila tlak vody na pravém proudu a zbylo na ně poslední místo. Ženám z Oldřišova se asi trať zdála příliš suchá. Svoboda předvedla útok pod 20 sekund a zařadila se na druhé místo hned za vedoucí Hněvošice, které nakonec i zvítězily. Vyrovnané útoky předvedla i děvčata z Jamnice a Velkých Hoštic.

O autorovi:

Pavel Straub

připravuje se!

Napsat komentář

Komentujete jako host.