0.0/5 (0 hodnocení )

6. kolo Moravskoslezského poháru v Pustkovci

Vytvořeno: 14. Listopad 2007, autor: Pavel Straub, zařazeno do Reportáže 2007, přečteno (x): 1445

Moravskoskezský pohár a extraliga na jednom hřišti – to je již tradičně k vidění v Pustkovci, a nejinak tomu bylo i letos. Počasí zprvu nevypadalo příliš dobře, ale postupně se vyvinulo do tropického dne. Z celkového počtu pětapadesáti družstev soutěžilo v MSP 20 mužských a 10 ženských týmů.

Jako první se na start postavily Milostovice. Nenabraly však vodu, což znamenalo čas 20.74s a 8. místo. Hned za nimi předvedly pěkný útok Michálkovice (18.98s) Kluci z Neplachovic sice prostříkali na pravém proudu, i tak předvedli výborný útok a za čas 17.90s si odvezli 2. místo. Zato Velkým Hošticím se nedařilo vůbec – proudař nezapojil včas proudnici a bylo po útoku. Také Štěpánkovice ukázaly, že jejich mladý tým se pomalu začíná sehrávat. Zvítězily Bolatice v čase 17.86s a dotáhly se tak na průběžně vedoucí Neplachovice.

V ženské kategorii zvítězily i přes mírné zaváhání na koši Hněvošice (20.10s) před Velkými Hošicemi (20.39s) a Svobodou (20.51s).

Poděkování za skvělou organizaci patří Honzovi Holušovi a jeho týmu pořadatelů a také rozhodčím. 

O autorovi:

Pavel Straub

připravuje se!

Napsat komentář

Komentujete jako host.