0.0/5 (0 hodnocení )

Třetí vítězství Bolatic v řadě

Vytvořeno: 05. Červenec 2006, autor: Honza Malý, zařazeno do Reportáže 2006, přečteno (x): 2632

Je středa 5.7.2006 a Moravskoslezský pohár putuje do Mladecka. Počasí je nadmíru letní a kvalitně připravené školní hřiště slibuje pěknou podívanou.
O začátek soutěže se postaralo domácí družstvo, ale útok jim nevyšel. Pak se již připravil na start Sádek. Opět promyšlený útok a je jen škoda prostřiku (19,44). Této chyby se nevyvaroval ani ostřílený Pustkovec. Přesto byl výsledný čas kvalitní 18,46. Bolatice jsou zatím nedostižitelné. Čas 17,70 jim zajistil první příčku a dokonce na levém proudu bylo sraženo 17,30. Konečně v nové sestavě zabodovaly Neplachovice. Až na malý prostřik předvedly pěkný útok (18,32). Až na samý konec si svůj trumf schovávali hasiči z Milostovic. Tentokrát bez velkých chyb a na displeji svítí k jejich radosti čas 19,56.

Tak jako domácím mužům, tak se nedařilo i ženám. Nespojené béčko znamenalo špatný čas pro hasičky z Mladecka. Na první příčku se po minulém nezdaru vrátily holky z Hněvošic. Velkým překvapením byl útok děvčat z Litultovic. Škoda jen fatální chyby na pravém proudu. Ale to určitě trenér s děvčaty doladí. Třetí příčku si vybojovaly Michálkovice. Překvapením byla velká účast ženských kolektivů. Pokud to tak půjde dále, tak to je velmi dobře.

Mladecku se po loňském problému s počasím soutěž vydařila. Pěkné ceny od sponzorů a velké poháry jen umocnily radost z vítězství.


O autorovi:

Hanys

Hanys

neplachovice fire

Napsat komentář

Komentujete jako host.