0.0/5 (0 hodnocení )

Neplachovice vítězi v Michálkovicích

Vytvořeno: 29. Červenec 2006, autor: Honza Malý, zařazeno do Reportáže 2006, přečteno (x): 1420

V sobotu 29. července 2006 se Moravskoslezský pohár přesunul do Ostravy, konkrétně do městské části Michálkovice. Soutěží se zde v areálu místní hasičské zbrojnice. Základna je na betonové ploše a pak je již trávník, který byl tvrdý a tím pádem velmi rychlý. Ačkoliv se nad Ostravou proháněly dešťové mraky, tak se déšť Michálkovicím vyhnul.

O zahájení se postaral domácí celek Michálkovic. Škoda velkého prostřiku na levém proudu (21.15). Netradičně se na začátku startovního pole ukázaly Neplachovice. A stálo to za to. Perfektně provedený útok zastavil časomíru na výsledném času 17.88. Ale to jsme stále na začátku. Následovala série útoku s časem nad 20 sekund. Dělalo se poměrně dost chyb. Za zmínku stojí pokus hasičů z Kateřinek, kteří se neustále zlepšují. Ovšem ani oni se nedostali pod 20s. Na řadě byl Pustkovec. I s mírným problémem na rozdělovači předvedli svůj standardní výkon (18.31). Pokoření vedoucího času Neplachovic se očekávalo od letos fenomenálních Bolatic. Chyba při sestřiku na pravém proudu však znamenala čas 18.20. Velkou smůlu si na tomto závodě vybral Sádek. Prasklá hadice zastavila velmi slibně rozběhnutý útok.

Tak jak se chybovalo v mužské části, tak to pokračovalo i mezi ženami. Většinou se jednalo o prostřiky na proudech, což se nevyhnulo i vedoucímu družstvu seriálu, ženám z Hněvošic. Nakonec si první příčku vybojovalo Mladecko, druhé Štěpánkovice a třetí Heřmanice.

O autorovi:

Hanys

Hanys

neplachovice fire

Napsat komentář

Komentujete jako host.