0.0/5 (0 hodnocení )

8. kolo MSP v Pustkovci

Vytvořeno: 13. Srpen 2005, autor: Pavel Straub, zařazeno do Reportáže 2005, přečteno (x): 1470

Kdo přijel v sobotu 13. srpna do Pustkovce, mohl "zabít dvě mouchy jednou ranou", neboť se zde konala soutěž započítávaná jak do Velkopopovický kozel extraligy v PÚ, tak i do Moravskoslezského poháru. Diváci mohli vidět (a také viděli) nejlepší družstva z celé republiky, a že se mezi nimi ta soutěžící v MSP neztratila, svědčí fakt, že hned tři z nich se umístila v první desítce extraligy.

Průběžně vedoucímu družstvu v kategorii mužů Velkým Hošticím se opět nedařilo díky prostřiku na levém terči (PP 17.21s, LP 18.64s), a tak pro ně zbylo bramborové čtvrté místo. O trochu lépe (i když také s prostřikem) si vedly Neplachovice (18.30s), druzí skončili domácí borci z Pustkovce (čas 18.10s) a na stupně nejvyšší se opět postavili muži z Bolatic za vynikající čas 17.54s.

V ženské kategorii zvítězila jediným časem pod dvacet sekund děvčata z Jistebníku (19.17s) před druhým Mladeckem (22.03s) a třetím Martinovem (22.45s).
Příští týden se můžeme těšit opět na jednu z náročnějších tratí v Sádku.

O autorovi:

Pavel Straub

připravuje se!

Napsat komentář

Komentujete jako host.