0.0/5 (0 hodnocení )

Soutěž opět v Mladecku

Vytvořeno: 18. Září 2004, autor: Honza Malý, zařazeno do Reportáže 2004, přečteno (x): 1582

V sobotu 18.9.2004 se konalo předposlední kolo letošního ročníku Moravskoslezského poháru. Toto kolo pořádalo SDH Mladecko na nově vybudované trati za místní školou. Sjelo se celkem 22 družstev mužů a 5 ženských kolektívů.Na této soutěži se definitivně rozhodnulo o vítězi celého ročníku v kategorii muži. Ovšem v ženské kategorii je vše ještě otevřeno až do posledních bojů.

Po dvou letech se hasičská soutěž vrátila zpět na školní hřiště v Mladecku. Tato přestávka byla způsobena úpravou, ale hlavně protáhnutím hřiště na patřičnou délku. Vzniknul tím velmi pěkný areál, na kterém je a bude radost soutěžit. A jak premiera dopadla? Vyhráli borci z Bolatic (19,14) a jednoznačně potvrdili kdo je mistrem MSP 2004. Druhé Neplachovice (19,15) a třetí Plesná časem 19,34. Stabilní výkony předvádějící Hněvošice se umístily čtvrté.Nedařilo se však kvalitním Velkým Hošticím. Béčko zapojené na jeden zub na rozdělovač ukončílo předčasně jejich pokus. Druhý v celkovém pořadí je Svinov. Ovšem i oni v Mladecku chybovali. Pravý proudař při odběhu nesebral kotouč a béčkař odbíhal tak pozdě, že ho voda zauzlovala do druhého béčka. Tím pádem bylo vše krátké.

V ženské kategorii se čekalo především na souboj Mladecko- Martinov. Z tohoto souboje vyšel vítězně Martinov (21.07). Mladecku se nezadařilo spojít céčka na levém proudu. Děvčata sice dokončila svůj útok, avšak zařadily se na konec výsledkové listiny. Tím se také propadly na druhé místo celkového pořadí za Martinov. Pozor, ale jen o jeden jediný bod. Takže vše rozhodne poslední kolo.

Závěrečné kolo proběhne v neděli 26.9.2004 od 14.00 v Kobeřicích. Bude to velmi dramatické finále a také zde budou předány odměny vítězům celkového pořadí.

O autorovi:

Hanys

Hanys

neplachovice fire

Napsat komentář

Komentujete jako host.