Rozhodnutí rady Moravskoslezského poháru

Vytvořeno: 01. Červenec 2016, napsal: marvays, zařazeno do Novinky, přečteno (x): 566

V úterý 28. 6. 2016 byli členové rady a i celá hasičská veřejnost informování o rozhodnutí rady Extraligy ČR o anulování výsledků soutěže konané v sobotu 25. 6. 2016 v Ostravě Pustkovci. K anulování došlo na základě zjištění, že časomíra nefungovala regulérně.

Text prohlášení můžete přečíst na webu extraligy.
Protože toto kolo bylo také součásti letošního ročníku Moravskoslezského poháru, tak byla rada postavena před složité rozhodnutí, zdali tuto anulaci přijmout či nikoliv. Soutěž se má rozhodovat na dráze, proto je tam rozhodčí, rada soutěže a pořadatel. Následné rozhodování je velice složité. Přesto jsme všichni dle svého nejlepšího svědomí uvážili své rozhodování a následně jsme hlasovali. Jsme si plně vědomi, že ať rozhodneme jakkoliv vždy někoho poškodíme. Tady se právo a spravedlnost hledá velice těžko.

Na základě hlasování bylo poměrem 4:3 rozhodnuto takto:
Rada Moravskoslezského poháru anuluje výsledky soutěže konané v sobotu 25. 6. 2016 v Ostravě Pustkovci. Důvodem je opakovaná chyba časomíry, která výrazně ovlivnila dosažené výsledky a následné pořadí. Soutěžním družstvům startujícím na této soutěži náleží 5 bodů za účast.

Aktuální tabulku naleznete na níže uvedeném odkazu.
https://drive.google.com/file/d/0B82KVBkErA7YcWlacWZ5VEhncEU/view?pref=2&pli=1

Napsat komentář

Komentujete jako host.