Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Návrh pro ročník 2017

Návrh pro ročník 2017 11. srp 2016 16:01 #1945

Zdravím všechny příznivce požárního sportu. Mám pro vás k posouzení zajímavé řešení, který by dle mého názoru pomohlo vyřešit klesající nebo rovnou tendenci účastníků kol MSP v kategorii muži. A tím nápadem není nic jednoduššího než zrušit úvodní nástup !!! Vím že jste to interně určitě řešili mnohokrát a vždy tento návrh neprošel, ale zkuste se znovu trochu zamyslet: Družstva by se do kategorie mužú mohli přihlašovat do startu posledního přihlášeného mužského družstva, pak dojde ke zkrácení tratě a již není možné se do kategorie mužů přihlásit. Samozřejmě určitě zachovat závěrečný nástup !!! Tam odehrát státní hymnu (je to určitě slavnostnější příležitost než na zažátku soutěže, kde stejně polovina ženské kategorie chybí, nebo se nástupu neúčastní), starosta, nebo zástupce obce nemusí na soutěž docházet 2x (jednou pro přivítání a za nějaké 4 hodinky znovu kvůli předání cen). Představení rozhodčích a seznámení s pravidly může proběhnout na nepovinném začátečním nástupu, nebo přímo na poradě velitelů. Argument že celodenní držení cca 18 mužských a cca 10 ženských týmů na soutěži pomáhá v zisku pořadatelům ve stáncích je taky asi nesmysl, pokud by na soutěž mohlo dojet (při zrušení povinného úvodního nástupu) dalších cca 10 mužských týmů, které by tam tak jako tak museli být do konce.
Je to jen návrh do diskuze, tak mě za to v Sádku nemusíte ukamenovat :-)
Taky je to jen můj osobní výplod a prosím nijak nespojovat s názorem celého SDH Kozmice.

S pozdravem
Hanslik Lukáš
  • Luky1
--- Alea Iacta Est ---
www.sdhkozmice.cz
Moderátoři: čížek
Vygenerováno za 0.435 sekund